زئوتکنیک Zootechnie

برای علاقمندان پرورش و اصلاح نژاد دام

دوره آموزشی نرم افزار SAS


نرم افزار SAS بدون شک یکی از  قوی ترین ابزارهای انفورماتیک در آنالیز آماری بوده و دامنه کاربردی بسیار وسیعی در علوم مختلف دارد که رشته های علوم انسانی ، پزشکی، اقتصاد، بیولوژی و ... را در بر می گیرد. 

 

شرکتهای مختلف برای رقابت نیاز به تصمیم گیریهای سریع و دقیق دارند که بکمک نرم افزار قادر خواهند بود به سوالات بسیاری که در حرفه خود دارند جواب پیدا کنند. با این نرم افزار نه تنها قادر خواهید بود که چالشهای فرارو را هدایت نمایید بلکه فرصتها و نیازهای آینده را نیز بخوبی بیابید. صنایع هوافضا، بانکداری، مخابرات، خدمات مالی، بیمه درمانی، بیمه،علوم زیستی، نفت و گاز، آموزش ، آمار، مدیریت داده، تهیه گزارش، تکنولوژی اطلاعاتIT، اپتیماسیون، مدیریت ریسک و مدیا از جمله مواردی هستند که از این نرم افزار استفاده می کنند. برای مثال بیش از 30 سال است که سرویس های مالی SAS همکاری نزدیکی با انستیتوهای برجسته مالی – شامل بانکها، موسسات اعتباری، بازارهای عمده-  دارد و برای نیازهای بحرانی مالی آنها راه حل پیدا می کند. در مشاغل کوچک، چالش سود و زیان وجود دارد که برای شناخت رفتارهای مصرف کنندگان و عادات خرید لازم است که تصمیمهای صحیح در مورد محصول، قیمت، تخفیف و ... اتخاذ گردد. SAS  اطلاعاتی درباره مشتریها، بازرگانان و عملیات فراهم می آورد تا توسط آنها تصمیماتی اتخاذ گردد که سود واحد را افزایش دهد. برای اطلاعات بیشتر درمورد این نرم افزار به سایت http://www.sas.com/software/index.html رجوع کنید.

 این دوره برای دانشجویان رشته های آمار، بیولوژی و کشاورزی در سطوح کارشناسی ،  کارشناسی ارشد و دکتری قابل استفاده  میباشد. شرکت کنندگان در این دوره  با کاربردهای این نرم افزار برای اهداف مختلف در تجزیه و تحلیلهای آماری آشنا می شوند.

جهت ثبت نام به آدرس: تبریز، چهارراه  آبرسانی، اول کوی بزرگمهر، مرکز آموزش شماره 1 جهاد دانشگاهی مراجعه نمایید.تلفن:3370432


  
نویسنده : رأفت ; ساعت ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ روز ۸ آبان ۱۳۸٧
تگ ها :