زئوتکنیک Zootechnie

برای علاقمندان پرورش و اصلاح نژاد دام

خبر: سمینار بهبود کیفیت و کمیت لاشه در دام و طیور

 

 

 قطب علمی بهبود کیفیت و کمیت لاشه گوسفد (گروه علوم دامی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران) با همکاری انجمن علوم دامی ایران در نظر دارد سمیناری با موضوع بهبود کیفیت و کمیت لاشه دام را در اردیبهشت ماه سال 1388در محل پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران واقع در کرج برگزار نماید. از اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و کارشناسان محترم درخواست می­شود مقاله(­های) خود را در زمینه­های اصلاح نژاد، تغذیه، فیزیولوژی، مدیریت و اقتصاد بهبود کیفیت و کمیت لاشه در دام و طیور حداکثر تا تاریخ 29/12/87 به پست الکترونیکی قطب علمی بهبود کیفیت و کمیت
لاشه گوسفند ارسال فرمایند.
.
شرایط پذیرش مقاله
- مقاله نباید قبلا در مجموعه مقاله­های سمینارها، کنگره­ها و مجلات داخلی و خارجی منتشر شده باشد.
- عنوان مقاله، مشخصات نویسندگان، آدرس الکترونیکی و شماره تماس مسئول مکاتیات باید در یک صفحه جداگانه قبل از شروع مقاله ارائه شود.
- متن مقاله شامل عنوان (بدون مشخصات نویسندگان)، چکیده فارسی(حداکثر 250 کلمه)، مقدمه، مواد و روش­ها، نتایج، بحث، منابع و چکیده انگلیسی(حداکثر 250 کلمه) باشد.
- مقاله­های ارسالی حداکثر در چهار صفحه و در محیط Word XP,2003 تایپ شده باشد. فاصله خطوط از حاشیه­ها 5/2 سانتی­متر و فاصله بین
خطوط 5/1 سانتی­متر، نوع قلم فارسی در عنوان مقاله و عنوان بخش­ها Bold Lotus 12 و سایر موارد Lotus 12 و قلم انگلیسیTimes New Roman 12 باشد.
- منابع به ترتیب حروف الفبا نوشته شده (منابع انگلیسی بعد از فارسی) و در متن مقاله ذکر منبع با شماره انجام شود. در صورت آوردن نام نویسنده(گان) در متن نیازی به نوشتن سال نیست و بعد از نام نویسنده(گان) شماره منبع داخل پرانتز بیاید.
- مقاله­هایی که بدون توجه به دستورالعمل ذکر شده تهیه شده باشند، ترتیب اثر داده نخواهند شد.
- هر فرد فقط می­تواند دو مقاله به عنوان نگارنده اول ارسال نماید. محدودیتی در تعداد مقاله­های ارسالی به عنوان نگارنده دوم به بعد وجود ندارد.
.
شرایط ثبت­نام
- تکمیل فرم ثبت­نام در وب­سایت utcan.ut.ac.ir
- واریز مبلغ ثبت­نام به شماره حساب 39488673 نزد بانک کشاورزی شعبه مرکزی کرج کد130
به نام حساب انجمن علوم دامی ایران و ارسال
اسکن فیش بانکی به آدرس وب­سایت ذکر شده یا ارسال کپی فیش به شماره دورنگار02612246752
- هزینه ثبت­نام: مبلغ 225000، 150000 و 300000 ریال به ترتیب برای اعضای انجمن علوم دامی ایران، دانشجویان و سایر افراد
.
ارسال مقاله
فایل الکترونیکی مقاله را به پست الکترونیکی ceiscqq@can.ut.ac.ir ارسال فرمائید. با ارسال از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد.
.
آدرس دبیرخانه
کرج، چهارراه دانشکده، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، گروه علوم دامی، کد پستی:11167-31587 تلفن:02612248082

 

به نقل از گروه خبری فارمیران -

  
نویسنده : رأفت ; ساعت ٩:۱٥ ‎ق.ظ روز ٢۳ بهمن ۱۳۸٧
تگ ها :