نمایشگاه چرم و محصولات چرمی

ترجمه گوگل

FASHION ACCESS دو بار در سال است، باید حضور در نمایشگاه بین المللی مد در هنگ کنگ برای کیف، کفش، محصولات چرمی، لباس و طیف گسترده ای از لوازم جانبی شیوه زندگی.

FA به طور قابل توجهی با معرفی تم مد فراگیر برای هر رویداد و اتخاذ شعار "مد از سر تا پا" به ثمر رساند. عنصر مد است که بیشتر توسط صفحه نمایش های مختلف اشاره کردن رنگ ها، پارچه ها و طرح برای بالا آمدن فصول از بهار / تابستان و پائیز / زمستان پشتیبانی می کند.

فرمت ثابت شده است بسیار محبوب و تعداد و دامنه هر دو غرفه داران و خریداران به طور یکسان به طور پیوسته افزایش یافته است. 588 غرفه داران از 25 کشور در این رویداد قبلی مارس در سال 2012 شرکت کرد و 12901 خریداران استقبال کردند.

همانطور که در بسیاری از حوادث APLF، تاکید بر شخصی، چهره به چهره: این است که توسط یک برنامه کامل از فعالیت های پشتیبانی مانند سمینارها، انجمن، مسابقات و جوایز پشتیبانی می کند.به تازگی معرفی 24/7 نمایشگاه «مجازی» طراحی شده توسط شریک رسانه APLF را - FashionNetAsia.com، نگه می دارد که این رویداد از یک سال باز به بعد به تقویت این ارتباطات شخصی.

Boots and Casual Footwear for Men

مجموعه کفش مد از s شیک با تولید کنندگان معتبر OEM از هنگ کنگ، چین و هند معرفی شده اند. مارک کفش های مرسوم، مد روز برای مردان و زنان از ایتالیا، اسپانیا. ایالات متحده آمریکا و مالزی نیز وجود دارد برای کشف شود. فقط به نام چند: تایمر (جهانی خورشید)، از طریق مفت، بزرگ جان، ملک ... مارک مانند Cerutti، EMOZIONI، XTI ...

کفش سریعترین بخش در حال رشد در مد دسترسی است. تولید کنندگان کفش و مارک از سراسر جهان وجود دارد.
 
یافتن طیف گسترده ای از کفش از کفش پاشنه بلند چکمه به صندل، صندل سبک و ساحل لاستیک به کفش های ورزشی. برای نمایش غرفه کامل اینجا را کلیک کنید.
آیا شما فروشگاه، بوتیک ها و فروشگاه های زنجیره ای به دنبال مارک های مد؟ خیابان مد مراجعه کنید.

/ 0 نظر / 132 بازدید