تجارت گوسفند و بز در موسم حج

ترجمه گوگل

به عنوان بخشی از یک داستان برای نشنال جئوگرافیک در مورد کشاورزی در آفریقا ظاهر می شود در شماره جولای 2014، عکاس رابین هاموند توقف در سومالی ساخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی صادرات منطقه 1.3 میلیون گوسفند و بز در حج سالانه. پاسخ: در قایق ها بسیار شلوغ و بسیار بد بو است.

سومالی به عنوان یک کشور مستقل توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته شده نیست، بلکه به عنوان یک منطقه خودمختار سومالی. به گفته بانک جهانی، آن را تا چهارم پایین ترین تولید ناخالص داخلی در جهان و اکثریت مردم خود را در دام بستگی دارد، چه به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، برای امرار معاش کنند.

اموند بازارهای تجارت حیوانات در شهرهای Hargeisa و Burao، که در آن معامله گران دام حک شده اند از تو رفتگی در دیوار منحصر به فرد برای خود بازدید کردند. آنها به فروش گوسفند و بز خود را به کارگزاران، که سپس آنها را در خارج از کشور فروش به زائران برای حج سالانه به مکه کنه. در حالی که گاو دام، از جمله و شتر، صادر شده در طول سال از سومالی، حج فصلی از شلوغ ترین زمان از سال است.

از بازار، کارگزاران را به حیوانات به شهرستان بندر بربرا، که در آن بیش از 300،000 حیوانات در یک زمان هستند، قبل از اینکه خارج از کشور حمل می شود قرنطینه. وجود دارد، حیوانات دریافت تگ های گوش، برای تب دره ریفت واکسینه و برای تب مالت یک بیماری باکتریایی تست شده است. حیوانات که تست مثبت از گروه جدا می شود.

Picture of: Sheep and goats at a market in Somaliland

/ 0 نظر / 124 بازدید